Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dienstenschema
zondag 5 mei 2019 
10:00 - 14:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
14:00 - 18:00  Mette van Reijn Barkracht 
zaterdag 11 mei 2019 
08:00 - 11:00  JF2 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Femke Wouters Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 8E5 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
08:00 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
11:00 - 14:00  Jongens 8E3 (bar -) dienstplanning (niet 2016-17) Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Twanneke Nijhuis Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jongens B3 (bar -) dienstplanning (niet 2016-17) Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Jongens C2 (bar -) Dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes D2 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 19:00  Sarah Claproth Barkracht 
14:00 - 19:00  Nita Caminada Barkracht 
zondag 12 mei 2019 
08:30 - 10:30  Teun Bierhoff Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
10:30 - 12:30  Ruben van Borren Barmedewerker 
12:00 - 17:00  Mette van Reijn Barkracht 
13:00 - 17:00  Niek van Reijn Barkracht 
zaterdag 18 mei 2019 
08:00 - 11:00  MF4 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Amber Huizenga Barhoofd 
08:00 - 11:00  MF2 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
08:00 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
11:00 - 14:00  Jongens D1 (bar -) Dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Sylvia Roest Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes A3 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes D3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Jongens B2 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 19:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 19:00  Tom de Gruiter Barkracht 
zondag 19 mei 2019 
08:30 - 10:30  Julius Borsboom Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
10:30 - 12:30  Cas Claassen Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Niek van Reijn Barkracht 
13:00 - 16:00  Mette van Reijn Barkracht 
zaterdag 25 mei 2019 
08:00 - 11:00  MF1 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Dieke Hogenboom Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 6E06 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
08:00 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes B1 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Manon Van Reijn Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes A1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Tom de Gruiter Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes C2 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 19:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 19:00  Meisjes B2 (bar -) dienstplanning Barkracht 
zondag 26 mei 2019 
08:30 - 10:30  Joep Huisken Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
10:30 - 12:30  Mees Jansen Barmedewerker 
12:00 - 18:00  Mette van Reijn Barkracht 
13:00 - 18:00  Niek van Reijn Barkracht 
zaterdag 1 juni 2019 
08:00 - 11:00  JF4 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Remko van Reijn Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 6E09 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
08:00 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes C5 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Amber Huizenga Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jongens C3 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Jongens C4 (bar -) Dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Jongens D2 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 19:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 19:00  Tom de Gruiter Barkracht 
zondag 2 juni 2019 
10:00 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
12:00 - 19:00  Niek van Reijn Barkracht 
13:00 - 19:00  Mette van Reijn Barkracht 
zaterdag 15 juni 2019 
08:30 - 16:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
zondag 16 juni 2019 
08:30 - 10:30  Florian Koenders Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
10:30 - 12:30  Joep Langeveld Barmedewerker