Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 7-9-2019 t/m 19-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:15 - 17:00 Meisjes D beginners v4 - AB Meisjes D beginners
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Laurine Broekhuizen v2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Saskia Hoyng v2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Gijs van der Wart v3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Lucas Havekes
Vincent Spaans
v1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Esmeralda Immink v1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D6 Nico Verdoes v4 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D7 Anne-Victoria Dobbinga v4 - CD
18:15 - 19:30 Jongens B1 Joyce Visser v1 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B2 Marc Helmink v1 - CD
18:15 - 19:30 Jongens B3 Gijs van der Wart v3 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D1 Luuk Weidema
Sandro Dugrenier
v2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D2 Alexander de Geus v2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D3 Lucas Havekes
Vincent Spaans
v3 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D4 Sander Snel v4 - AB
19:30 - 20:45 Jongens A3 Sander Snel v2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B1 Joyce Visser v1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B2 Marc Helmink v1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Gijs van der Wart v2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Sandro Dugrenier v3 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B5 Luuk Weidema v4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Trainer(s) Uit Team Team JA1 v3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Ma Michelle Langeveld-kolman v2 - CD
20:45 - 21:45 Meisjes A4 Gijs van der Wart v2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes C8 (BSN) Tim Steens v4
16:00 - 17:00 Meisjes D8 (BSN) Hein Dungelmann v4
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:15 - 17:00 Meisjes C beginners v2 - CD Meisjes C beginners
16:45 - 18:00 Jongens C3 Bas Seelen v1 - AB
17:00 - 19:00 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v1 - CD Training keepers Dames 1, heren 1, MA1 en JA1 olv Salman
17:00 - 18:00 Meisjes B7 (BSN) Hein Dungelmann v4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Nico Verdoes v4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Fleur van der Kruk v3 - CD
17:30 - 18:45 Jongens C1 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v2 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C2 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v2 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B8 (BSN) v4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Maxime Schoonhoven v3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Fleur van der Kruk v3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Iza de Maat
Veerle de Jong
v4 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Esther van Zonneveld
Esmée Braams
v2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Esther van Zonneveld
Esmée Braams
v2 - CD
19:00 - 20:15 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v4 - CD keeperstraining olv Kevin Segeren
19:00 - 20:15 Jongens A1 Lars Knoester v1 - CD
19:00 - 20:15 Jongens A2 Trainer(s) uit team Team Heren 1 v3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Tim Pont v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Trainer(s) uit team Team Dames 1 v3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Gijs van der Wart v4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Robert Noall v2
20:15 - 21:30 Dames B Ton de Kleijn v3 - AB
20:15 - 22:00 Heren 1 Willem Oosterhof v1
20:15 - 21:30 Meisjes A2 Lotte de Bruin v3 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Di D Esmeralda Immink v4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Trimhockey Wo D Tomás Poggio van Deventer v1 - CD
14:30 - 15:30 G-Hockey 1 Marie José Luitjes v1 - AB
15:00 - 16:00 JF1 Trainer(s) uit team Team JD1 v2
15:00 - 16:00 JF2 Trainer(s) uit team Team JD1 v2
15:00 - 16:00 JF3 Trainer(s) uit team Team JD1 v2
15:00 - 16:00 MF1 Trainer(s) uit team Team MD1 v2
15:00 - 16:00 MF2 Trainer(s) uit team Team MD1 v2
15:00 - 16:00 MF3 Trainer(s) uit team Team MD1 v2
15:00 - 16:00 MF4 Trainer(s) uit team Team MD1 v2
15:00 - 16:00 MF5 Trainer(s) uit team Team MD1 v2
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Coen Admiraal v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Niels Hubbeling v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 Jordy Keijzer
Steph van der Vliet
v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E4 Lennard van der Waard v1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Milan de Heer v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Lieke Beckers v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Esther van Klink v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Bas Verdoes v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Stijn Methorst v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E6 Max van Nobelen v2
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Joris van der Zwan-straatsma v1
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Emilie van Heijst v1
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 Amber Verhoef v1
17:00 - 18:00 Jongens D2 Mark de Geus v3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D3 Gijs van der Wart v3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D4 v2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Femke van den Burg v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Max van Nobelen v2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Bas Verdoes v2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Luuk Weidema
Sandro Dugrenier
v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Esther Mieremet v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Joris van der Zwan-straatsma v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Gijs van der Wart v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Anne Vink v4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Esmeralda Immink v4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Nico Verdoes v3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D7 v3 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B2 v2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B3 Gijs van der Wart v2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Marc Helmink v1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Anne Velders v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Sandro Dugrenier v3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B4 Luuk Weidema v4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Nico Verdoes v3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 v4 - CD
20:00 - 21:15 Dames 4 Frank van der Meer v3 - AB
20:00 - 21:15 Dames 5 (Dj1) v3 - CD
20:15 - 21:30 Dames 3 Tim Pont v2 - CD
20:15 - 21:30 Dames A v1 - CD
20:15 - 21:30 Trimhockey H groep A Koen Ramakers v4 - CD
20:15 - 21:30 Trimhockey H groep B Leo Ancher v4 - AB
20:15 - 21:30 Veteranen A Sebastiaan Koenders v1 - AB
20:15 - 21:30 Veteranen B Koen Ramakers v2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes C8 (BSN) v4
16:00 - 17:00 Meisjes D8 (BSN) v4
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes A6 (BSN) v2 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C1 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v1 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C2 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C3 Bas Seelen v2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B7 (BSN) v4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B8 (BSN) v4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Esther van Zonneveld
Esmée Braams
v3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Esmée Braams
Esther van Zonneveld
v3 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Arlette Franses- Van Noort
Esther Mieremet
v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Lot de Graaff-wiegant v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C5 Trainer(s) uit team Team MA1 v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C6 Iza de Maat
Veerle de Jong
v2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C7 Trainer(s) uit team Team MA1 v4 - AB
19:15 - 20:30 Heren 3 Tom Kruysmulder v3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A1 Lars Knoester v1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A2 Trainer(s) uit team Team Heren 1 v1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A3 Bas Seelen v3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 Marnix Visser v2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Tim Pont v2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Robert Noall v1 wedstrijd reigers dames 1
20:30 - 22:00 Dames 2 Marc Helmink
Frank van der Meer
v3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Willem Oosterhof v2
20:30 - 22:00 Heren 2 Erik Kruysmulder v3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Trainer(s) uit team Team JC1 v2
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Trainer(s) uit team Team JC1 v2
16:30 - 17:30 Jongens 6E3 Trainer(s) uit team Team JC1 v2
16:30 - 17:30 Jongens 6E4 Trainer(s) uit team Team JC1 v2
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Trainer(s) uit team Team MC1 v1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Trainer(s) uit team Team MC1 v1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Trainer(s) uit team Team MC1 v1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Trainer(s) uit team Team MC1 v1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Trainer(s) uit team Team MC1 v1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E6 Trainer(s) uit team Team MC1 v1
17:30 - 18:30 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v3 - CD
17:30 - 18:30 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v4 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Trainer(s) Uit Team Team JB1 v2
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Trainer(s) Uit Team Team JB1 v2
17:30 - 18:30 Jongens 8E3 Trainer(s) Uit Team Team JB1 v2
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Trainer Uit Team Team MB1 v1
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Trainer Uit Team Team MB1 v1
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Trainer Uit Team Team MB1 v1
18:00 - 18:45 Jongens C3 Bas Seelen v3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 v2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Casper Willemse v2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Trainer(s) uit team Team Dames 1 v1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A5 Gijs van der Wart v1 - CD
18:45 - 19:45 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:15 - 10:00 Kabouters Jongens v3
09:15 - 10:00 Kabouters Meisjes v3
09:30 - 10:30 Benjamini Jongens v2
09:30 - 10:30 Benjamini Meisjes v2