Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 13-7-2020 t/m 19-7-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Laurine Broekhuizen v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Esmeralda Immink v1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes D1 Gijs van der Wart v2 - AB
18:15 - 19:15 Jongens D1 Luuk Weidema v1 - AB
18:15 - 19:15 Jongens D2 Alexander de Geus
Mark de Geus
v1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens D3 Sander Snel v2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens D4 Lucas Havekes
Vincent Spaans
v2 - CD
18:45 - 19:45 Jongens B2 Marc Helmink v3 - AB
19:30 - 20:30 Jongens B1 Rens Otto v1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Joyce Visser v1 - CD
19:45 - 20:45 Meisjes B3 Gijs van der Wart v2 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B5 Luuk Weidema v2 - CD
20:00 - 21:00 Dames Ma Michelle Langeveld-kolman v3 - CD
20:00 - 21:00 Jongens A3 Sander Snel v3 - AB
20:45 - 21:45 Dames A v1
20:45 - 21:45 Dames B Ton de Kleijn v1
21:15 - 22:15 Dames A v3 Overloop
21:15 - 22:15 Dames B Ton de Kleijn v3 Overloop
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens C3 Nico Verdoes v1 - AB
17:45 - 18:45 Jongens C1 Lise van der Kruk
Tycho Engelen
v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Joris van der Zwan-straatsma v3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Nico Verdoes v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Anne Timmer
Esther van Zonneveld
v2 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes A5 Gijs van der Wart v4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C7 Fleur van der Kruk v3 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes A1 Tim Pont v1 - AB
20:15 - 21:15 Jongens A1 Lars Knoester v2 - AB
20:30 - 21:30 Jongens A2 Rens Otto
Thomas Bemelmans
v4 - AB
20:45 - 21:45 Meisjes A3 v3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 6E1 v1
15:00 - 16:00 Jongens 6E2 v1
15:00 - 16:00 Jongens 6E3 v1
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 v1
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 v1
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 v1
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 v1
15:00 - 16:00 Meisjes 6E5 v1
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 v2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 v2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 v2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 v2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5 v2
16:15 - 17:15 Jongens 8E1 v1
16:15 - 17:15 Jongens 8E2 v1
16:15 - 17:15 Jongens 8E3 v1
17:15 - 18:15 Meisjes D1 Gijs van der Wart v2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes D2 Lucas Havekes
Vincent Spaans
v2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens D1 Luuk Weidema v1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Maxime Schoonhoven v1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens B3 Gijs van der Wart v2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Luuk Weidema v2 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes B1 v1 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes B2 Marc Helmink v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Ruben Diemel v3 - AB
19:45 - 20:45 Dames 5 v2
20:00 - 21:00 Dames 4 v1
20:15 - 21:15 Trimhockey H groep A v3
20:15 - 21:15 Trimhockey H groep A v4
20:15 - 21:15 Trimhockey H groep B v3
20:15 - 21:15 Trimhockey H groep B v4
21:00 - 22:30 Heren 1 Lars Knoester v2
21:15 - 22:15 Dames 3 v1 - CD
21:15 - 22:15 Veteranen A v1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens C1 v1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C2 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Lot de Graaff-wiegant v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Iza de Maat
Veerle de Jong
v2 - CD
18:15 - 19:15 Jongens B1 Rens Otto v1 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes C1 Anne Timmer
Esther van Zonneveld
v2 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes C2 Esther van Zonneveld v2 - CD
19:30 - 20:30 Jongens A1 Lars Knoester v1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Tim Pont v1 - AB
19:45 - 20:45 Heren 3 (JH1) v3
20:45 - 22:00 Dames 1 v1
21:00 - 22:00 Trimhockey Do D v3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Meisjes A4 v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Casper Willemse
Tom de Gruiter
v2 - AB
19:00 - 20:00 Dames 6 (Dj1) v1
19:15 - 20:15 Dames 7 (Dj2) v2
20:15 - 21:15 Veteranen B v1
20:30 - 21:30 Trimhockey H groep A v2 Overloop woensdag
20:30 - 21:30 Trimhockey H groep B v2 Overloop woensdag