Dienstenschema
zaterdag 22 september 2018 
07:45 - 14:00  Tom de Gruiter Barkracht 
08:00 - 11:00  Meisjes 6E08 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Sylvia Roest Barhoofd 
08:00 - 11:00  Jongens 8E1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Casper Willemse Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes B3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Remko van Reijn Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jongens C3 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes B2 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Jongens A2 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 19:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 19:00  Cas Claproth Barkracht 
zondag 23 september 2018 
08:30 - 10:30  Valerie van den Arend Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Saar Bitter Barmedewerker 
12:00 - 15:00  Mette van Reijn Barkracht 
12:30 - 19:00  Sebastiaan Boode Barkracht 
13:00 - 19:00  Barkracht 
maandag 24 september 2018 
19:30 - 23:00  Sebastiaan Boode Barkracht 
zaterdag 29 september 2018 
07:45 - 14:00  Tom de Gruiter Barkracht 
08:00 - 11:00  MF2 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Dieke Hogenboom Barhoofd 
08:00 - 11:00  Jongens 6E4 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Casper Willemse Barkracht 
11:00 - 14:00  Jongens 6E6 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Ruben Huizenga Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes C7 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes B5 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes D5 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 19:00  Cas Claproth Barkracht 
14:00 - 19:00  Nita Caminada Barkracht 
zondag 30 september 2018 
08:30 - 10:30  Noa Bolderman Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Ella Bosman Barmedewerker 
12:30 - 18:30  Mette van Reijn Barkracht 
13:00 - 18:30  Sebastiaan Boode Barkracht 
zaterdag 6 oktober 2018 
07:45 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
08:00 - 11:00  MF6 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Twanneke Nijhuis Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 6E07 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Tom de Gruiter Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes D6 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Jennifer van der Hooft Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jongens B1 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Jongens C2 (bar -) Dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes C6 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 19:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 19:00  Cas Claproth Barkracht 
zondag 7 oktober 2018 
08:30 - 10:30  Linde den Braven Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Tessel Broekhof Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Mette van Reijn Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht