Dienstenschema
zondag 25 februari 2018 
12:00 - 14:00  Casper Willemse Barkracht 
zaterdag 3 maart 2018 
09:00 - 13:30  Casper Willemse Barkracht 
zaterdag 10 maart 2018 
07:45 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
08:00 - 11:00  JF4 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Femke Wouters Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 8E4 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Jongens D3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Jennifer van der Hooft Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes D5 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes B5 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Jongens C1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Cas Claproth Barkracht 
14:00 - 21:00  Nita Caminada Barkracht 
zondag 11 maart 2018 
08:30 - 10:30  Mikk Lubbe Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Bjorn de Kimpe Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Casper Willemse Barkracht 
13:00 - 18:00  Tom de Gruiter Barkracht 
zaterdag 17 maart 2018 
07:45 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
08:00 - 11:00  Jongens 8E3 (bar -) dienstplanning (niet 2016-17) Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Paul Knoester Barhoofd 
08:00 - 11:00  Jongens 6E6 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Meisjes C3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Lieke van der Bijl Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jongens D4 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Jongens A2 (bar -) Dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes B4 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 21:00  Cas Claproth Barkracht 
zondag 18 maart 2018 
08:30 - 10:30  Ole Weber Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Tieme van der Lans Barmedewerker 
12:30 - 16:00  Mette van Reijn Barkracht 
13:00 - 16:00  Casper Willemse Barkracht 
zaterdag 24 maart 2018 
07:45 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
08:00 - 11:00  MF1 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Twanneke Nijhuis Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 8E1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Meisjes D7 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Sylvia Roest Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes D2 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Jongens C3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes B1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 21:00  Cas Claproth Barkracht 
zondag 25 maart 2018 
08:30 - 10:30  Tijmen Richert Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Sverre Lowe Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Tom de Gruiter Barkracht 
13:00 - 18:00  Mette van Reijn Barkracht 
zaterdag 7 april 2018 
07:45 - 14:00  Barkracht 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Barkracht 
14:00 - 21:00  Barkracht 
zondag 8 april 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht 
zaterdag 14 april 2018 
07:45 - 14:00  Barkracht 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Barkracht 
14:00 - 21:00  Barkracht 
zondag 15 april 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht 
zaterdag 21 april 2018 
07:45 - 14:00  Barkracht 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Barkracht 
14:00 - 21:00  Barkracht 
zondag 22 april 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht 
zondag 13 mei 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht 
zaterdag 19 mei 2018 
07:45 - 14:00  Barkracht 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Barkracht 
14:00 - 21:00  Barkracht 
zaterdag 26 mei 2018 
07:45 - 14:00  Barkracht 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Barkracht 
14:00 - 21:00  Barkracht 
zondag 27 mei 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht 
zaterdag 2 juni 2018 
07:45 - 14:00  Barkracht 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Barkracht 
14:00 - 21:00  Barkracht 
zondag 3 juni 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht 
zaterdag 9 juni 2018 
07:45 - 14:00  Barkracht 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Barkracht 
14:00 - 21:00  Barkracht 
zondag 10 juni 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht 
zondag 17 juni 2018 
08:30 - 10:30  Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Barkracht 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Barkracht 
13:00 - 18:00  Barkracht